Sieci komputerowe /

Wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie dla swojego przedsiębiorstwa

Sieci komputerowe i ich rodzaje

Naszym celem jest porjektowanie i budowa sieci komputerowych na najwyższym poziomie. Wykonane przez nas sieci komputerowe gwarantują niezakłucony dostęp do wybranych zasobów sieciowych oraz bardzo dobrą ochronę przed wirusami oraz atakami hakerów.

W dzisiejszych czasach dostęp do informacji i niezakłucona komunikacja sieciowa to podstawa dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Im większy stopień zinformatyzowania przedsiębiorstwa, tym większa jest jego wydajność a co za tym idzie większe dochody.

Problem pojawia się natomiast w momencie kiedy to sprzęt komputerowy i sieciowy zamiast wspomagać użytkownika, sprzeciwia się mu i przestaje funkcjonować poprawnie. Każda awarja sieci komputerowej, która unimożliwia wymianę informacji powoduje spadek wydajności przedsiębiorstwa i jego pracowników a co za tym idzie generuje firmie straty.

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu i budowie sieci komputerowych, oraz zastosowaniu najnowszych oraz w pełni sprawdzonych technologii, sieci które budują nasi specjaliści cechują się przede wszystkim niezakłuconą dostępnością do informacji dla upoważnionych użytkowników, bardzo dobrą ochroną przed atakami hakerów oraz wirusów, a także niskimi kosztami wdrożenia i utrzymania.

Dzięki tak zaprojektowanej infrastrukturze sieciowej wydajność oraz konkurencyjność Państwa firmy znacznie wzrasta. W zależności od potrzeb i wymagań Klientów realizujemy sieci komputerowe w oparciu o różne systemy, a sprzęt sieciowy, który oferujemy zawsze pochodzi od renomowanych porducentów.

Usługi jakie możemy dla Państwa wykonać to:

  • okablowanie strukturalne
  • sieci LAN i WAN
  • budowa sieci WLAN
  • projektowanie oraz konfiguracja sieci VPN
  • konfiguracja szaf dystrybucyjnych
  • konfiguracja ruterów i switchy zarządzalnych