O firmie /

W tym miejscu możesz przeczytać więcej na nasz temat

PC-SYSTEM

Firma PC-SYSTEM jest dynamicznie rozwijającą się firmą działająca na rynku od 2011 roku. Mimo tego iż na rynku istniejemy dość krótko, dzięki profesjonalnemu świadczeniu usług informatycznych zdobyliśmy zaufanie wielu firm i instytucji z regionu województwa świętokrzyskiego jak i całego kraju. Kadra naszych pracowników posiada specjalistyczną wiedzę z dziedziny informatyki, oraz bogate doświadczenie co przekłada się na fakt iż świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości.

Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb informatycznych jak największej ilości firm działających zarówno w kraju jak i zagranicą, poprzez dostarczanie i wdrażanie bezpiecznych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Dzięki temu iż nasi specjaliści nie zatrzymali się w miejscu, a cały czas obserwują zmieniający się świat informatyki, nieustannie dążymy do ciągłego rozwoju oferując coraz to nowsze i bardziej wydajne rozwiązania informatyczne. W swojej strategii, koncentrując sie przede wszystkim na ludziach, staramy się aby zarówno Ci którzy tworzą naszą wartość - nasi specjaliści, jak i ludzie którym dajemy satysfakcję - nasi Klienci, byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami. W śród nas są specjaliści posiadający certyfikaty z wybranych specjalizacji, inżynierowie informatyki, oraz osoby z bogatym doświadczeniem w branży IT. Dzięki nim łącząc wiedzę, doświadczenie, profesjonalne podejście do klienta oraz wysokie standardy etyki zawodowej jesteśmy w stanie osiągnąć nasz główny cel jakim jest satysfakcja i zadowolenie każdego Klienta.

W branży IT - jednej z najszybciej rozwijających się branż, nieodzownym elementem świadczenia wysokiego poziomu usług i produktów jest ciągły rozwój i kształcenie się. Nasz zespół bierze udział w cyklicznych szkoleniach z zakresu szeroko pojętej informatyki, które to prowadzone są przez liderów rynku IT. Rozwijamy wiedzę z zakresu nowych technologii co przekłada się na praktyczne możliwości stosowania przez nas nowinek sprzętowych i programistycznych dzięki czemu świadczone przez nas usługi są na jeszcze wyższym poziomie.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i podchodzimy do niego z należytą starannością dobierając do jego realizacji specjalistów z różnych dziedzin, posiadających niezbędne umiejętności i doświadczenie celem wykonania pracy na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi specjalistów jesteśmy w stanie odgrywać rolę niezależnego partnera dla wielu organizacji.

Referencje

"Profesjonalne podejście do klienta oraz rewelacyjnie wykonane zamówienie to najwieksze atuty tego przedsiębiorstwa. Polecam wszystkim osobą, które potrzebują szybko i profesjonalnie stworzyć stronę www dla swojego biznesu."

"Jeżeli uważacie Państwo, że informatyka w Państwa firmie kuleje, to szczególnie polecam firmę PC-SYSTEM. Specjaliści, z tej firmy, wyprowadzą Państwa firmę na proste tory. Do tej pory sprzet komputerowy w moim przedsiębiorstwie nigdy nie działał tak dobrze."

"Aplikacja webowa wykonana na potrzeby prowadzonej przez nas wypożyczalni sprzetu rehabilitacyjnego, w pełni spełnia nasze oczekiwania, ponieważ została w każdym calu dopasowana do naszych potrzeb. Serdecznie polecamy!"

"Zakupiliśmy serwer bazodanowy w firmie PC-SYSTEM, na potrzeby archiwizacji danych. Serwisanci w profesjonalny sposób uruchomi serwer wraz ze wszystkimi niezbędnymi usługami. Teraz nie musimy się już martwić o firmowe dane dzięki profesjonalnej archiwizacji."

Mają Państwo pytania? Prosimy skorzystać z formularza kontaktowego i zadać nam stosowne pytanie.